Заев пумпа оптимизам, Мицковски анализира

Во утрешниот број на печатеното издание на весникот „Слободен печат“ читајте богати содржини.

Во утрешниот број на „Слободен печат“ читајте за тоа дали ќе има закон за обвинителство до избори, Заев пумпа оптимизам, Мицковски анализира.

Прочитајте за скандалот со заменик министер кој е влезен во филмот на „Големиот Брат“, за фискалните сметки кии се канцерогени, и треба итно да се забранат.


Во утрешниот број на „Слободен печат“ прочитајте ги колумните од Митко Билјановски, Џабир Дерала, ЗлаткоТеодосиевски

Од економските вести прочитајте за в.д. директори кои шефуваат и по 10 години.

Читајте исто така и за здравјето, како да ги разликувате типовите на главоболка, недостигот на витамин А во телото може да ја намали плодноста и многу други магазински вести.

 

 

Прочитајте и...  Владата го прифати предлогот на Кризниот штаб: Организаторите да ги откажат сите јавни собири до 6 март 2020 година

Прочитај повеќе

Димковски: Има заинтерсирана компанија од Турција за новата реколта тутун

Слободен печат

Димковски: Откупот на тутунот заврши, постигната е досега најголема просечна откупна цена

Слободен печат

Социолозите бараат да се сменат учебниците: Веќе не ги задоволуваат образовните потреби и барања

Слободен печат

Украинскиот премиер Хончарук повторно поднесе оставка

Слободен печат

Грчко вето во НАТО за заедничкото соопштение за поддршката на Турција

Слободен печат

Петровиќ: Економските бенефити се само дел од придобивките кои ги носи членството во НАТО

МИА Агенција

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дачиќ: Не е исклучено коронавирусот да е дел од специјалната војна кон Кина

Слободен печат

Ким: Последиците ќе бидат сериозни доколку вирусот се прошири

Слободен печат

Ердоган тврди дека 18.000 бегалци ја минале границата кон Грција

Слободен печат

Регистрирани уште девет жртви на коронаворусот во Иран

Слободен печат

Пецас: Спречени беа над 4.000 нелегални влегувања во Грција

Слободен печат

Антикорупциска и препорача на Владата да ја преиспита одлуката за именувањето на Хасани за директор на Финансиска полиција

Слободен печат