За ова видео сите зборуваат: Има повеќе од 20 милиони прегледи за еден ден (ВИДЕО) - Слободен печат

За ова видео сите зборуваат: Има повеќе од 20 милиони прегледи за еден ден (ВИДЕО)

Јутјуб уште еднаш традиционално го објави својот преглед на годината што е при крај, а на видеото се најдоа најголемите трендови и инфлуенсери на таа платформа.

Објавено е на 5 декември и за еден ден имаше повеќе од 20 милиони прегледи, а досега го прегледале повеќе од 47 милиони луѓе.

Сепак, на многумина видеото воопшто не им се допадна, а корисниците на Твитер споделија голем број негативни коментари, го нарекуваат здодевно и направено насила.

Видеото досега собра 5,9 „дислајкови“ и само 2,5 милиони „лајкови“.

Прочитај повеќе

Токсично пријателство: Како да го препознаете?

Слободен печат

МРАЧНАТА СТРАНА НА СУРОГАТ МАЈЧИНСТВОТО: Починала додека се породувала со туѓо дете

Слободен печат

Средба со многу емоции: Бред Пит и Џенифер Анистон ги разнежнија фановите

Слободен печат

Рекордер на престолот со речиси 70 години владеење, а не ни сонувала да биде кралица

Слободен печат

Психолошки тест: Колку е стабилна вашата врска и дали ќе опстане?

Слободен печат

Топ моделот Бар Рефаели стана по третпат мајка

Слободен печат

Остави Коментар

seven − 6 =

Прочитај повеќе

ПМС: Од каде таа потреба за толку озборување?

Јасмина Кантарџиева Димков

Хороскоп за 20 јануари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат

Хари: Меган и јас се упатуваме кон непознато, но навистина немавме друг избор

Слободен печат

Виц на денот: Храброст

Слободен печат

Со женска рака: Поезија од Снежана Стојчевска

Слободен печат

Вашиот адолесцент и сексот: Теми за кои мора отворено да зборувате

Слободен печат