ВО ЖИВО ОД КОНДОВО: Заврши седницата на ријасетот на ИВЗ

„Слободен Печат“ се вклучува во живо од Кондово, по завршувањето на седницата на ријасетот на ИВЗ.

Следете во живо:

Во живо: заврши седницата на ријасетот на ИВЗ

Publiée par Sloboden Pecat sur Mardi 23 avril 2019

 

Прочитајте и...  МЗ: Ќе се тестира и семејството на Амди Бајрам, погребот да биде според протоколите

Поврзани вести

Албанија последна во Европа по бројот на тестови за коронавирус, Мета побара итно зголемување

Илинка Иљоска

Еврозоната со најголем економски пад, закрепнувањето неизвесно

Илинка Иљоска

Заев: Зборуваме за резултати, за успеси, за подвизи, за преминати препреки и за многу победи

Илинка Иљоска

Шпанија прогласи вонредна состојба, воведен полициски час

Илинка Иљоска

Италија затвора повторно цели сектори поради епидеммијата

Илинка Иљоска

Нови мерки за заштита од ковид-19 во Хрватска

Илинка Иљоска

Остави Коментар