9 C
Скопје

Викторија и Дејвид Бекам ќе снимаат реално шоу: Семејството ќе добие 16 милиони фунти за да ги отвори вратите на својот дом!

Поранешниот професионален фудбалер Дејвид Бекам (45) и неговата сопруга Викторија Бекам (46) потпишаа договор со продуцентската куќа „Нетфликс“ вреден 16 милиони фунти.

Имено, парот, тежок 769 милиони фунти, ќе снима серија во која ќе бидат прикажани невидени моменти на нивното семејство од секојдневниот живот, а на сето тоа се согласиле затоа што сакаат да ги снимаат семејните моменти на камера.

Шоуто ќе се врти околу животот на Дејвид, а секојдневно ќе го следи екипа со камера. Гледачите исто така ќе можат да видат смешни моменти од минатото кога Дејвид ѝ се додворувал на Викторија.

„Серијата на „Нетфликс“ ќе прикаже сосема поинаква страна на Давид, онаа што јавноста многу ретко може да ја видат“, изјави извор близок до семејството.

Прочитајте и...  На денешен ден - 14 април

„Во семејството на Давид, сите се архивисти. Тие гордо ја документираат неговата кариера уште од младоста и сите овие години ги чуваат сите стари исечоци од локалните весници, од училишните записи и тимската фотографија“, додал изворот.

„Во серијата ќе зборуваат и неговите колеги од Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, Рајан Гигс и други …“, заклучи изворот.

Да потсетиме, семејството Бекам неодамна беше критикувано бидејќи Дејвид ја бакна во уста најмалата ќерка на Харпер.

„Го обожавам вашето семејство, но никогаш не можев да ги разберам оние родители кои ги бакнуваат своите деца во уста. Вие сте сепак најдоброто семејство“, напиша еден обожавател на социјалните мрежи.

Поврзани вести

Ковчегот во кој ќе биде погребан принцот Филип е направен пред 30 години: Еве зошто тој е обложен со олово

Слободен печат

ВИДЕО | Вежбајте секој ден, 10 до 20 минути со Памела: За подобро расположение и витка фигура

Слободен печат

На 16 години го исфрлиле од училиште, живеел во приколка и бил осомничен за убиство: 8 помалку познати факти за легендарниот Џим Кери

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Карди Би купила подароци за својата двегодишна ќерка во вредност од триесет илјади долари

Слободен печат

Џенифер Анистон вели дека приказните дека посвојува дете се чиста измислица

Слободен печат

Роберто Кавали по вакцинацијата: Колку повеќе сме вакцинирани, толку сме побезбедни за себе и за оние што не сакаат

Слободен печат

Остави Коментар