Вести на Слободна ТВ

Прочитајте и...  Ниски удари и навреди си кажаа Трамп и Бајден: „Кученце на Путин", „кловн", „лажго" (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Поради отсуство на рочиште: Наредба за приведување на пејачот Халид Муслимовиќ

Слободен печат

Месец дена по изборниот пораз: ДПС на Ѓукановиќ ќе оди на вонреден Конгрес

Слободен печат

Кобна грешка во болница во Хрватска: Наместо лек, добил средство за дезинфекција и починал

Слободен печат

Адеми на став: Наставата треба да биде со физичко присуство

Слободен печат

Бајден: Ако Трамп загуби и одбие да се повлече, ќе има реакција од Американците

Слободен печат

Ковид биланс во светот денеска: Рекорден дневен број на заразени во Словенија, карантинот останува во Украина

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Вознемиреност во Градот на светлината: Француски борбен авион предизвика силна детонација при прелет над Париз

Слободен печат

Чавушоглу со предлог до Русија: Сирискиот модел како решение за Нагорно-Карабах

Слободен печат

Франција одлучи: Поранешен лидер на ЕТА ќе биде екстрадиран во Шпанија

Слободен печат

Ивица Коневски: Мицкоски е единствениот одговорен за поразите на ВМРО-ДПМНЕ

Слободен печат

Царовска: Ова е огромна лекција зошто треба да се инвестира во образованието

Слободен печат

Реакција на „Средношколски Глас“ за пропаднатата национална платформа за онлајн учење: Ќе сноси ли некој одговорност за стресот што го трпат учениците, родителите и професорите?

Слободен печат