Веренички или не? Сите зборуваат за прстенот на Гвен Стефани (ФОТО)

Гвен Стефани беше една од главните ѕвезди на настанот „People’s Choice Awards“, кој се одржа во неделата и на кој пејачката ја понесе титулата „модна икона“. Стефани носеше креација на Вера Вонг – фустан со боја на слонова коска со црна машна на грбот, потоа мрежести хулахопки и црни чизми над колена.

Profimedia

Но и покрај совршениот фустан креиран специјално за оваа прилика, вниманието го украде големиот дијамантски прстен што го носеше на раката и поради кој почнаа да се шират гласини дека пејачката се верила со својот избраник Блејк Фелтон. Гвен за медиумите открила за што станува збор.

Profimedia
Profimedia

„Тој ретко се појавува на вакви настани. Мислам дека досега само трипати заедно сме прошетале по црвениот тепих. Што се однесува до прстенот, дијамантски е, ама не е веренички“, открила Стефани.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!
Profimedia

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат