Тој миленик на жените, а таа сон на секој маж: Милица Павловиќ и Вук Костиќ позираат разголени! (ФОТО)

Дефинитивно без дилеми, една од најзгодните српски пејачки е младата Милица Павловиќ и тоа досега се докажало во повеќе наврати.

Меѓутоа атрактивната пејачка скоро секогаш сака да биде во центарот на вниманието и очигледно знае како да го направи тоа.

Таа на својот профил на Инстаграм објави неколку провокативни фотки од последната фотосесија, на која друштво и прави еден од најпознатите српски актери во моментов, миленикот на женската популација, Вук Костиќ.

Фото: Инстаграм

Двајцата позираат во страствени пози, додека пак Милица на дел од фотките e во жешка долна облека.

За само еден час фотките кои ги објави пејачката на Инстаграм имаат преку 30.000 лајкови.

Погледнете и ќе сфатите зошто…

(За да ги разгледате сите фотки, скролајте десно на стрелката)

 

View this post on Instagram

 

Action 📽 #tb

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Прочитајте и...  Рита Ора топлес на Ибица: Пејачката ужива во летото!

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат