Телевизијата ја замени за нешто сосема друго: Убавата водителка Николина Славковска се врати на старата љубов (ФОТО)

Една од најубавите тв-водителки кои се појавиле на телевизиските екрани, Николина Славковска која повеќето од вас ја знаат како водителка на естрадниот магазин „Ексклузив“, се врати на својата стара љубов.

Таа од неодамна стана инструктор по танц во танцовиот клуб  – „Сонриса“ и заедно со останатиот тим ќе држат часови по најразлични танци.

Тие се познати по курсевите кои ги нудат како: Кубанска салса, Бачата, Зумба, Латино за деца и многу други, но од оваа година тие имаат уште неколку други курсеви како што се: Урбан Хелс, Хип-Хоп, Ориентален танц, Јога и уште неколку други.

Инаку танцовиот клуб пред само неколку дена го прослави својот 7 роденден и тоа со свечено отварање во нивната нова сала во скопската населба Аеродром.

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат