2 C
Скопје

Tag : здавје

Здравје Магазин

Мора да внимаваме: Оваа храна содржи канцерогени материи!

Васко Спасоски
Сте знаеле ли дека доколку јадете четири парчиња сланина или еден хот дог сендвич секој ден, си ги зголемувате шансите за рак на дебелото црево...