Tag : заработуваат

Вести Свет Слајдер

Заработуваат 2.000 евра плата, а се занимаваат со администрација

Нивната работа е добро платена. Достигнува и до 2.000 евра месечно. Истовремено е стресна, хумана и друштвено корисна. Се занимаваат со администрација, работат во фирми...
Жена Магазин Филм и ТВ

ТАА не сакаше повеќе да МОЛЧИ: Мажите во Холивуд ЗАРАБОТУВААТ НЕКОЛКУ МИЛИОНИ ПОВЕЌЕ ОД ЖЕНИТЕ!

Слободен печат
Мишел Вилијамс на синоќешното доделување на Еми наградите во Лос Анџелес ја освои наградата за најдобра актерка во категоријата мини-серии или телевизиски филм. Признанието и...
Еспресо Шоу биз

ЗА ЕДНА ОБЈАВА ЗАРАБОТУВААТ ПО НЕКОЛКУ ИЛЈАДИ ЕВРА: Ирина Шејк е најбараниот БИКИНИ МОДЕЛ, а овие дами и „дишат во вратот“ (ФОТО)

Слободен печат
Ирина Шејк е прогласена за најдобра манекенка за костими за капење за оваа година, оваа мајка на едно дете се најде на врвот на овогодишната...
Еспресо Шоу биз

Крис Џенер откри колку Ким и Кајли заработуваат за една објава на Инстаграм

Крис Џенер одлучила првпат да проговори за деловното царство кое го изгради во последните 15 години. Мајката и менаџерка на Ким, Кортни, Клои Кардашијан, Кендал...