20 C
Скопје

Tag : заблагодари

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Таа старее како вино: Селма Хајек со прекрасни фотографии им се заблагодари на следбениците!

Слободен печат
Славната актерка на 55 години ги воодушеви своите следбеници со нова фотографија во прекрасен деколтиран фустан… Мексиканско-американската актерка Селма Хајек (54) со својот изглед во...
Еспресо

Бред Пит му се заблагодари на колегата на помошта: Престанав да пијам благодарение на тебе (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Американскиот актер Бред Пит му се заблагодарил на колегата Бредли Купер за помошта која му ја пружил во борбата против алкохолизмот. Пит неочекувано почнал да...
Еспресо Шоу биз

Селма Хаек гола се заблагодари за 12 милиони следбеници на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Селма Хаек со гола фотка го одбележа 12-милионитиот следбеник на Инстаграм. „Благодарна сум на вашата љубов и поддршка! Јееееј! Поради вас сум на 12 милиони!...