Tag : водолија

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 1 април: Раковите ги очекува љубовна авантура, Јарците ќе имаат проблеми со работата

Слободен печат
ОВЕН Загрижени сте за вашата работа. Околностите во кои се наоѓате, тргнале во неочекуван правец. Уживате во новите случувања со личноста која ја сакате. Овој...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 30 март, 2020 година: Дознајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат
ОВЕН Пред вас се некои мали проблеми на работа. Поработете на својата концентрација за да не правите грешки. Можно е да имате впечаток дека партнерот...
Забава Магазин

Дневен хороскоп за петок, 13 март: Овните имаат проблеми со финансиите, рибите ќе стапат во нова врска

Еспресо
ОВЕН Загрижени сте за своите финансии и ве мачат црни мисли. Пред вас е неповолен период за работа. Време е да донесете одлука по прашањето заедничка...
Забава Магазин

Дневен хороскоп за 09.02.2020 – Лавовите ќе си ги решат проблемите со членовите на семејството

Слободен печат
Овен Ќе морате да бидете внимателни во новите љубовни обиди. Другата страна би можела да се постави поагресивно нудејќи ви авантура, а вас ви е...
Забава Магазин

Почна владеењето на Водолијата, период на најсилна енергија и најголеми промени!

Слободен печат
ОВЕН Време е да поработите на друштвениот живот. Дружете се со пријателите, зајакнете го социјалниот живот. Време е да блеснете и повторно да уживате. БИК...
Еспресо Хороскоп

Овие три хороскопски знаци најтешко изјавуваат љубов!

Слободен печат
Личностите родени во овие хороскопски знаци изговарањето на зборот „те сакам“, претставува голем предизвик – пишува „Космополитен“. Се работи за претставниците на следниве знаци: Стрелец...
Еспресо Хороскоп

Астролозите едногласни: Ова е најпаметниот хороскопски знак!

Слободен печат
Луѓето родени во овој знак постојано се во потрага по мудрост, секогаш го изразуваат своето мислење и ја зборуваат вистината дури и кога тоа не...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 08.11.2019

Васко Спасоски
Овен (21.03 – 20.04) Сметате дека на работното место можете да постигнете многу поголем успех од тој во моментов, но некако ве зафатила мрзата. Потрудете...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 02.11.2019 година!

Васко Спасоски
Овен (21.03 – 20.04) Не му дозволувајте на никого да ве спречи во она што планирате да го направите или она што сте го планирале....
Еспресо Хороскоп

Еве што МОЖЕТЕ и ТРЕБА да научите од секој хороскопски знак!

Слободен печат
Сите ние можеме многу да научиме од луѓето околу нас. Доколку внимателно ги набљудуваме и активно ги слушаме, ние можеме да откриеме многу нешта за...