Tag : уренебесна

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Роберт Де Ниро е ѕвездата на новата урнебесна комедија – Погледнете го трејлерот (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот актер Роберт Де Ниро неодамна наполни 77 години, но се уште тој е многу активен во Холивуд. Минатата година го видовме во многу успешните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ештон Кучер се разголе пред Мила Кунис, а за тоа имаше уренебесна причина (ВИДЕО)

Слободен печат
Холивудскиот брачен пар направи шоу гостувајќи кај водителот Џими Фалон… Мила Кунис и Ештон Кучер беа гости во емисијата на водителот Џими Фалон, а таму...