10 C
Скопје

Tag : улм ратиофарм

Кошарка Спорт

ВИДЕО: Симиќ и Барселона успешни во јуниорската Евролига!

Слободен печат
Македонија одново има свој претставник во најсилното натпреварување на Стариот континент – Евролигата. Во јуниорското издание Теодор Симиќ почна да го презентира сиот свој потенцијал...