Tag : Турнир на шампионите

Ракомет Спорт

Еурофарм ќе настапи на Турнирот на шампионите

Слободен печат
Македонскиот ракометен вицешампион Еурофарм Работник ќе учествува на традиционалниот „ТВ турнир на шампионите“ кој се одржува во Добој, БиХ. Ова ќе биде премиерен настап на...