Tag : тгепачка

Кошарка Спорт

Скандал во САД, НБА шампион претепал момче за време на протестите (ВИДЕО)

Слободен печат
Смит е снимен како удира момче додека лежи на земја, а потоа се гледа и како го удира и кога неименуваната личност станала. Момчето  успеало...