ВИДЕО+ФОТО | Македонските Џеј Ло и Малума: Лила и Филип Пешевски „лудо вљубени“ во новиот спот „Тешко мене со тебе“

Нашата позната водителка и инфлуенсерка Лила Стојановска ги забавува гледачите пред малите екрани повеќе од дваесет години, па слободно можеме да кажеме дека веќе е една од најпознатите телевизиски лица во нашата држава. Лила повеќе од десет сезони е водителка на квизот „Сè или нешто“, а нејзините бројни обожаватели покрај тоа што ја гледаат на …

ВИДЕО+ФОТО | Македонските Џеј Ло и Малума: Лила и Филип Пешевски „лудо вљубени“ во новиот спот „Тешко мене со тебе“ Read More »