Tag : сузана гавазова

Магазин Магазин слајдер Сцена

Меша ли меша: Сузана Гавазова со овие снимки ќе ви го крене притисокот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Фолк-пејачката Сузана Гавазова во последно време се почесто провоцира на социјалните мрежи, а тоа најчесто го прави со провокативни фотографии или пак видео-снимки… Така беше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сузана Гавазова се “фрцка“ во бикини и вели дека ќе ја снемало короната (ВИДЕО)

Слободен печат
Ако веруваме на познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова, пандемијата со коронавирусот ќе заврши многу наскоро. Така барем таа напиша на „видео-стори“ објавата на својот профил на...
Еспресо

Чуда се случуваат: Гавазова направи нешто на кое Велевска не остана рамнодушна! (ВИДЕО)

Слободен печат
Фолк-пејачките Елена Велевска и Сузана Гавазова до вчера важеа за можеби едни од најлутите ривалки на естрадата. Тиквата помеѓу нив две пукна кога пред неколку...
Еспресо Шоу биз

Сузана Гавазова во претесен фустан со деколте од кое „кипат“ бујните гради (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова пред некој ден го прослави својот 40. роденден во друштво на своите најблиски пријатели и соработници. Роденденската лумперајка се одржала во...
Еспресо Шоу биз

ЖЕШКО: Сузана Гавазова тверкаше со задникот (ВИДЕО)

Слободен печат
Ако мислевте дека познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова слуша само фолк-музика, се излажавте. Покрај тоа што слуша познати странски хитови, таа и тверка на нив. Атрактивната...
Еспресо Шоу биз

Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата фолк-пејачка не престанува да ги „провоцира“ своите обожаватели на социјалните мрежи. Гавазова во последно време се почесто знае да објави провокативни фотки или пак...
Еспресо Шоу биз

Сузана Гавазова како Карди Би! Прво идат градите, па после таа… (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата фолкерка Сузана Гавазова објави видео со кое ги „запали“ своите обожаватели на социјалните мрежи. Причината е прекраткиот фустан ко ги откриваше нејзините долги нозе,...
Еспресо Шоу биз

Сузана Гавазова сигурно би ја запалила оваа фотографија: Погледнете како изгледаше пред повеќе од 15 години (ФОТО)

Слободен печат
Факт е дека стилот на облекување, мејкапот, фризурите пред 10, 15 или 20 години беа многу поразлични од ова што го гледаме денес. Благодарение на...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Беа славни и барани, но кажаа „Чао“: Овие македонски пејачи засекогаш ја напуштија Македонија (ВИДЕО)

Слободен печат
Од македонската естрада последниве десетина години се откажаа многу пејачи. Кога велиме се откажаа, не мислиме на тоа дека престанале да се занимаваат со оваа...
Еспресо Шоу биз

Секси е благ збор: Сузана Гавазова се соблече на крајот од летото (ФОТО)

Слободен печат
Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова очигледно ги фаќа последните летни зраци, бидејќи таа дури сега успеа да најде време да се одмори по напорната агенда изминативе...