1 C
Скопје

Tag : стриптизета

Еспресо Шоу биз

Елтон Џон: Мадона е евтина стриптизета!

Слободен печат
Биографијата на славниот Елтон Џон (72) привлече големо внимание од јавноста. Освен што раскажува за своето бурно минато, тој открива и некои детали од животот...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Кардашијанката ПРЕТЕПЕЛА стриптизета!

Слободен печат
Шокантно откритие – „Скокнала на неа во хотелската соба и започнала да ја тепа“! Посрамотениот кошаркар Ламар Одом издаде автобиографија, во која поранешната сопруга Клои...