Малата Сторми Вебстер за Божиќ доби куќа за кукли голема колку еден стан! (ВИДЕО)

Ќерката на Кајли Џенер за Божиќ доби вистинска куќа. Крис Џенер на својата внука Сторми Вебстер и подари куќа за кукли голема колку некои куќи во кои живеат вистински луѓе. Кајли на Јутјуб објави видео во кое Крис доаѓа до куќичката во божиќни пижами и наочари за сонце и весело се смее. Крис била поттикната …

Малата Сторми Вебстер за Божиќ доби куќа за кукли голема колку еден стан! (ВИДЕО) Read More »