Малата Сторми Вебстер за Божиќ доби куќа за кукли голема колку еден стан! (ВИДЕО)

Ќерката на Кајли Џенер за Божиќ доби вистинска куќа. Крис Џенер на својата внука Сторми Вебстер и подари куќа за кукли голема колку некои куќи во кои живеат вистински луѓе.

Кајли на Јутјуб објави видео во кое Крис доаѓа до куќичката во божиќни пижами и наочари за сонце и весело се смее.

Крис била поттикната да одбере ваков подарок за својата внука бидејќи и Кајли имала иста таква куќичка кога била дете, па одлучила истото да и го подари и на нејзината внука. Мебелот што се наоѓа во куќичката на Сторми некогаш бил дел од куќичката на Кајли.

Многумина мислат дека ова е претерување и дека нема потреба едно дете да има куќа за кукли голема колку нечиј стан.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат