14 C
Скопје

Tag : Станија Добројевиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Станија се разголи, па објави фотографија на која непознат маж ја држи за рака, а таа напиша: „Киднапирана“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Станија Добројевиќ секојдневно е активна на Инстаграм, каде честопати објавува работи кои привлекуваат доста внимание. Имено, прво објави фотографија на која позира само во гаќички,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешниот партнер на Станија влегол во ресторанот, ја грабнал за рака и ја одвел со себе!

Васко Спасоски
Познатата српска старлета доживела непријатна ситуација од страна на нејзиното поранешно момче – пишува српскиот портал „Телеграф.рс“. Како што пишува порталот, Станија планирала во вторникот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Накова се врати на Инстаграм: Атрактивната гевгеличанка ужива на сплавовите во Белград со Станија! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
По подолга пауза, моделот Александра Накова повторно се врати на социјалните мрежи, односно повторно го активира својот профил на Инстаграм. Убавата гевгеличанка од вчера „започна“...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Станија се пофали дека добила 100 евра помош од државата, па ги почасти фановите со разголени фотографии (ФОТО)

Васко Спасоски
Може да се каже дека вчера беше убав ден за познатата старлета Станија Добројевиќ. Реалити ѕвездата на Инстаграм се пофали дека и биле уплатени 100...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Многу јак човек ми среди да земам диплома, завршив факултет, но не знам кој: Српските старлети се фалат, а луѓето се смеат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Последниве неколку години се повеќе актуелна професија во Србија, па и кај нас е „старлета“. Тие сакаат да се истакнуваат, да се фалат, најчесто со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Занеме од шок: Станија и Кристијан Голубовиќ очи во очи по четири години! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
По дури четири години, Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ, кој пред неколку дена излезе од затвор, се сретнаа вчера во емисијата „Амиџиќ Шоу“. Додека рекламираше...
Еспресо Шоу биз

Станија се врати на Инстаграм: Старлетата објави фотка од задникот, а тангата никаде не се гледа (ФОТО)

Слободен печат
Српската старлета Станија Добројевиќ повторно реши да го покаже тоа што најдобро го знае – да ги разгори мислите на мажите со својот задник. Таа...