дома Тагови скопје

Таг: скопје

Актуелно

СЈО отфрла вина за бегството на Груевски

Специјалното јавно обвинителство нема никаква вина за бегството на Никола Груевски. Постојано укажуваме и поднесуваме барање за притвор, а судот одлучуваше, изјави денеска специјалната...