-1 C
Скопје

Tag : швалер

Забава Магазин Слајдер

Виц на денот: Фрижидер

Слободен печат
Трпана го прашува швалерот: – Драги, некогаш си поправал ли фрижидери? – Никогаш. – Веднаш почнувај, затоа што ја слушнав колата, маж ми се врати...
Забава Магазин

НЕМУ ШВАЛЕРАЦИЈАТА МУ ТРГНА НА ЛОШО! Сите се прашуваат КАКО МУ УСПЕА ОВА, погледнете каде заврши (ВИДЕО)

Слободен печат
На социјалните мрежи се појави снимка од машко лице кое е заглавено на заграда, а сите кои го виделе си поставија едно исто прашање: „Како...
Забава Магазин

Швалерот од Будва: Бегството низ прозор на овој маж стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат
Смешно видео со маж кој преку тераса бега од еден стан во Будва стана хит во регионот. Најверојатно мажот или дечкото на неговата „пријателка“ порано...