Tag : шпаркансен куп

Ви Препорачуваме Ракомет Спорт

Лазаров одличен, со Нант го освои „Шпаркасен“ купот

Слободен печат
Лазаров доминира и на 39 години, продолжува со врвни перформанси, што е секако многу важно за нас на репрезентативен план. Денеска во финалето на турнирот...