Tag : сфатив

Магазин Магазин слајдер Сцена

Сопругата на Вил Смит: Во карантин сфатив дека воопшто не го познавам (ВИДЕО)

Слободен печат
Иако се во брак повеќе од 20 години, сопругата на Вил Смит, Џејда Пинкет Смит призна дека дури сега се запознаваат. Џејда призна дека поради...
Еспресо Шоу биз

Кога „очајната домаќинка“ се слика во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Тери Хачер, актерката која е позната по улогата во серијата „Очајни домаќинки“, го прослави неодамна својот 55 роденден и по тој повод со своите пријатели...