Tag : Сендах

Магазин Магазин слајдер Сцена

Сенидах од поинаков агол ги покажа раскошните облини, но еден детаљ им пречеше на многумина! (ФОТО)

Васко Спасоски
Сенида Хајдарпашиќ, позната како Сенидах ги израдува следбениците на Инстаграм со нова фотка во костим за капење, но некои и ги збуни. Таа пронашла одлична...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сенидах откри зошто Цеца е важна за неа: Пејачката сподели детали од детството! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од моментално најпопуларни пејачки во регионот, Сенида Ајдарпашиќ или позната како Сенидах, открила детали од своето детство, а потоа раскажа дека всушност тој период...
MacedonianAlbanian