23.8 C
Скопје

Tag : Сања Кужет

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ воодушевени од нејзиниот танц: Водителката на „Sвездите на Гранд“ ја освои публиката

Слободен печат
Сања Кужет, водителката на шоуто „Sвездите на Гранд“, воодушеви со својот изглед во синоќешното шоу. Имено, Сања носеше минијатурен фустан на прерамки, во нежно розова...
Еспресо Мода

Длабок шлиц и голо рамо: Атрактивната Сања Кужет (ФОТО)

Слободен печат
Секое појавување на атрактивната водителка Сања Кужет никого не остава рамнодушен. Секогаш е на висина на задачата и ретко греши во модниот избор. Погледнете некои...
Еспресо Шоу биз

Како да е гола! Водителката од „Ѕвездите на Гранд“ ги збуни гледачите! (ФОТО)

Слободен печат
Сања Кужет важи за една од најатрактивните водителки во Србија, а на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ таа се појави во креација која ги...