Tag : самуел умтити

Спорт Фудбал

Барселона е во проблеми, мора да продава

Слободен печат
Барселона за да не се најде на удар на УЕФА поради финансискиот фер-плеј, ќе мора во зимскиот преоден рок да продаде неколку фудбалери. Според весникот...