2 C
Скопје

Tag : сам дома 2

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Американците сакаат да го отстранат Трамп и од филмот „Сам дома 2“

Слободен Печат
Откако следбениците на Доналд Трамп упаднаа во Капитол, социјалната мрежа „Твитер“ трајно го отстрани неговиот профил, обожавателите на култниот филм „Сам дома 2“ решија да...