6.8 C
Скопје

Tag : роденде

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Весна Петрушевска роденденски расположена: Актерката доби бројни честитки, а најубавото изненадување од нејзината ќерка Мина

М.Р
На инстаграм – профилот на нашата позната актерка Весна Петрушевска се нижат бројни честитки по повод нејзиниот роденден. Бројни јавни личност на своите профили јавно...