Tag : располага

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни Спирс повеќе нема да настапува во живо, поради намалените приходи бара сама да располага со своите пари

Слободен печат
Славната музичка ѕвезда наводно се обидува да дојде до судската документација и да ја изнесе во јавноста, но нејзиниот татко се спротивставува на тоа… Поп...
Еспресо Шоу биз

Никол Шерцингер (40) објави СЕКСИ ВИДЕО ВО БИКИНИ: Пејачката се разголе и покажа со што располага (ВИДЕО)

Слободен печат
Никол со една видео снимка ги “запали“ социјалните мрежи. Пејачката Никол Шерцингер (40) објави секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните мрежи ги...