• пунџа

ФОТО | Георгина Родригез во бело: Дали Роналдо е спремен да „рипне во тавче“?

Избраничката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, објави фотографија на својот инстаграм – профил на која ja покажа својата заносна фигура и совршен летен стајлинг. Атрактивната убавица ги воодушеви своите следбеници со последната фотографија, на која позира во бел фустан од тантела со длабоко деколте, на нозете носи бели влечки, а косата и e елегантно стилизирана …

ФОТО | Георгина Родригез во бело: Дали Роналдо е спремен да „рипне во тавче“? Read More »