Tag : претепано

Хроника

Претепано момче од тетовското село Јажинце

СВР Тетово поднесе кривична пријава против М.Ч.(19) од село Јажинце, тетовско, Х.А.(20) од село Орашје и М.Ф.(18) од Јажинце, тетовско, поради постоење основи на сомнение...
Хроника

Крвнички претепано цело семејство во Гостивар

Горан Наумовски
Основното јавно обвинителство од Гостивар поднесе кривична за насилство против сомничен државјанин на Македонија и на Босна и Херцеговина, а второосомничен за истото дело е...
Вести Свет

СИЛЕЏИИ брутално претепале момче во воз, го удирале додека не се онесвестил! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Слободен печат
Њујоршката полиција објави шокантно видео на кое се гледа како непознати лица брутално тепаат момче во метро. Напаѓачите го тепале момчето додека тоа не се...
Хроника

Едногодишно девојче претепано во скопска градинка

Слободен печат
Во градинка во населба Ченто е повредено едногодишно девојче, соопшти полицијата. Детето е донесено во комплексот клиники „Мајка Тереза“, каде што биле констатирани повредите. Според...