• порачаа

ФОТО: Лонгорија во црвено бикини го покажа совршеното тело, фановите и порачаа „Ти не старееш“

Црвената боја пред 20 години беше заштитен знак на Габриеле Солис во серијата „Очајни домаќинки“. Тој лик го глумеше популарната актерка Ева Лонгорија, а со нејзината најнова објава покажа дека оваа боја и денес одлично и прилега… Овој пат наместо фустан во таа боја таа се појави во бикини и ги покажа своите атрибути. 45-годишната …

ФОТО: Лонгорија во црвено бикини го покажа совршеното тело, фановите и порачаа „Ти не старееш“ Read More »