Tag : поханг стилерс

Спорт Фудбал

Дали ова е најголемата грешка во историјата на фудбалот!? (ВИДЕО)

Слободен печат
Голманот на Улсан на натпреварот против Поханг Стилерс направи една катастрофална грешка. Овој потег на чуварот на мрежата со голема брзина се прошири на социјалните...