Tag : плакар

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕирнете во неверојатниот плакар на Софија Вергара! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Како многу други познати личности кои во своите домови имаат огромни пространи гардеробери, така ниту Софија Вергара не одолеа да не си направи свој дел...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Супер трик со чија помош во вашиот плакар ќе имате двојно повеќе место за облека (ВИДЕО)

Слободен печат
Сигурни сме дека и вие, како и повеќето, имате проблем со немањето на доволно простор во гардероберот. Иако можеби веќе безнадежно сте ги испробале сите...
Забава Магазин

Од плакарот на Анита: Љубов шириме, срца топлиме

Анита Митровска
Од утре имате едноставна задача – љубов да ширите, срца да топлите. Еве како… Наутро кога ќе станете, прво „прегрнете“ се себеси во огледалото и...
Магазин

Од плакарот на Анита: Женските чевли не престануваат да чекорат

Анита Митровска
Женските чевли носат голема тежина, без разлика дали се изработени од кожа, скај, синтетика, превртена кожа… сите подеднакво носат голема тежина. Не менува ништо ниту...