18.8 C
Скопје

Tag : пинг понг топчиња

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Во „Пинг Понг стил“ – Македонија до четвртфинале, а Чешка ќе биде европски шампион!

Слободен печат
Уште два дена останаа до првиот натпревар на македонската А репрезентација на Европското првенство, в недела од 18.00 часот во Букурешт против Австрија. Официјалната фејсбук...