Tag : освежите

Магазин Магазин слајдер Семејство

Не треба веднаш да ги фрлате – Еве како да го отстраните непријатниот мирис од обувките

Слободен печат
Непријатниот мирис обувките го попримаат поради бактериите на кожата. Ако не можете да ги исперете, барем оставете ги на воздух да се исушат и да...
Жена Магазин

Вреди да пробате: Лесни и евтини начини со кои можете да го освежите вашиот стил

Слободен печат
Постојат периоди кога сте презаситени со облеката што ја имате во вашиот плакар. Но, тоа не е причина да фрлите се и да почнете да...