24 C
Скопје

Tag : никола милојевиќ

Останатo Спорт

ВИДЕО: Избегната трагедија на тениски меч во Гран Канарија!

Слободен печат
Малку недостасуваше да дојде до трагедија на тенискиот турнир „Гран Канарија 2“ во текот на мечот помеѓу Никола Милојевиќ (Србија) и Едуардо Лобато (Шпанија). Во...