• невозможна мисија

Нема среќа во љубовта: Том Круз ја прекина врската со 20 години помладата актерка

Холивудскиот актер Том Круз (59) ја прекина љубовната врска со својата помлада колешка Хејли Атвел (39). Двојката ја започна својата врска на снимањето на новото продолжение „Невозможна мисија“. – Заедно поминаа низ интензивен период на снимање. Одлично се согласуваат, но одлучија да останат само пријатели. Том има премногу обврски и патува цело време. Тоа е …

Нема среќа во љубовта: Том Круз ја прекина врската со 20 години помладата актерка Read More »