Tag : најстрашната

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Пристигна трејлерот за најстрашната серија на Нетфликс (ВИДЕО)

Слободен печат
Нетфликс го објави првиот официјален трејлер за долгоочекуваната серија „The Haunting of Bly Manor“, продолжението од досега најфалената хорор серија 2018 година – “The Haunting...