• најплатените

ФОТО | Најплатените манекенки во светот заработуваат вртоглави суми – Но, која е број еден?

Тие се главни и најбарани манекенки. Но, која е број еден? Само една може да биде најмногу платена… За да се успее во светот на модата, потребен е изглед каков што бара модната индустрија, но и малку среќа. А, да се биде на листата најплатени манекенки е сон на многу девојки. Некогаш тоа беа Наоми …

ФОТО | Најплатените манекенки во светот заработуваат вртоглави суми – Но, која е број еден? Read More »