најголемите Archives - Слободен печат

Tag : најголемите

Еспресо Шоу биз

Најголемите задници во Холивуд во акција: Тверкаа толку безобразно, се згрозија дури и колегите (ВИДЕО)

Слободен печат
Интересен тверк се појави на Инстаграм после вечерта на „American Music Awards”… Сиара беше домаќин на неделните „American Music Awards”, кои експлодираа поради едно тверкање!...
Еспресо Шоу биз

Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО)

Слободен печат
На видеото може да се види како оваа убавица носи црн костим за капење и провиден фустан за на плажа. Нејзината коса беше благо навиткана,...
Еспресо Убавина

Фризура која одговара на секој облик на лице и е еден од најголемите ТРЕНДОВИ оваа есен (ФОТО)

Слободен печат
Навикнати сме трендовите непрекинато да се менуваат, но една фризура веќе неколку сезони не излегува од мода, а тоа не се менува ниту оваа есен....
Еспресо Хороскоп

Три хороскопски знаци кои се најголемите лутковци

Слободен печат
Додека некои луѓе остануваат смирени и во драматични ситуации, други се во состојба за секунда да се налутат и за најмала ситница. Според астрологијата, припадниците...
Еспресо Хороскоп

Хороскопски знаци кои се најголемите осудувачи

Слободен печат
На сите ни се случуваат различни работи, сите се соочуваме со поинакви предизвици и потешкотии и сите со себе носиме различно минато. Не можеме да...
Еспресо Хороскоп

Најголемите песимисти се кријат во овие хороскопски знаци

Слободен печат
Некои луѓе едноставно не можат да избегаат од сопствената негативност. А постојат и луѓе кои се гледаат низ призмата на оптимизмот. Доколку не сте оптимисти...
Здравје Магазин

Овие јатки се најголемите чувари на вашето срце

Слободен печат
Намалете го ризикот од срцеви заболувања со консумирање на јаткасти плодови… Со цел да ги избегнете овие проблеми кои можат да ве чинат живот, би...
Здравје Магазин

9 лаги за здравјето и исхраната во кои не треба да верувате

Слободен печат
Овие митови ве спречуваат да го изградите телото кое од секогаш сте го сакале… Научниот центар за здравје во Тексас A&M ги истражуваше најголемите митови,...
Еспресо Жена Магазин Секс

Жени обрнете внимание – Ова се најголемите сексуални желби на секој маж!

Слободен печат
Помеѓу жените многу често владее мислењето дека не е потребно многу труд за да се задоволат мажите, бидејќи се верува дека ним доволно им е...