5 C
Скопје

Tag : најдобри млади кошаркари

Кошарка Спорт

ФОТО: Димитријевиќ со ново големо признание во Еврокупот!

Слободен печат
Годишното „истражување“ на Евролигата за првиот, регуларен дел од сезоната, кое го реализираат генералните менаџери на тимовите во Еврокупот е тука! На крајот на првата,...