Tag : мистериозна смрт

Вести Ви Препорачуваме Свет

МИСТЕРИОЗНА СМРТ НА НОВИНАРКА ОД БИ-БИ-СИ: Никој не знае што и се случило, семејството во шок (ФОТО+ВИДЕО)

Ана Анастасовска
Младата, популарна водителка на Би-Би-Си, Хана Јусуф, почина ненадејно на 27-годишна возраст. „Хана беше посветен професионалец и мост помеѓу медиумите и заедницата и посветено помагаше...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Мистериозна смрт на тројца американски туристи: Отишле на одмор во познато одмаралиште и починале

Слободен печат
Во одмаралиште во Доминиканскара Република се случила мистериозна смрт на тројца американски туристи. Пет дена пред да биде пронајден мртов пар од Мериленд во хотелска...
Вести Свет

Мистериозна смрт на млад пар: Отишле на одмор во Фиџи и ненадејно загинале

Слободен печат
Млад пар од Тексас заминале на одмор во Фиџи, а потоа како што пренесуваат американските медиуми, ненадејно починале, а причината за нивната смрт засега е...