Tag : Мартија Станојковиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Млади, згодни, пеат-растураат: Овие македонски пејачки се иднината на нашата естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако младите се спас за македонската естрада, тогаш не треба да се плашиме. Имаме доста млади пејачки,  за кои веруваме дека допрва ќе „газат“ на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Младата пејачка Мартија Станојковиќ за ова лето избра да носи најсекси бикини! (ФОТО)

Слободен печат
Младата Мартија Станојковиќ е дефинитивно една од најзгодните пејачки од помладата генерација на македонската естрада. Најдобар доказ за тоа се фотографиите кои таа деновиве ги...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мартија Станојковиќ ни откри што прави во самоизолација: Најтешко и паѓа… (ФОТО)

Васко Спасоски
Пандемијата на коронавирусот го промени животот на целата наша планета и поради тоа повеќето од нас сме веќе со недели или месеци затворени во своите...
Еспресо Шоу биз

ПЕТ работи кои не сте ги знаеле за Мартија: „Во тоалет се задржувам најмалку 20 минути“ (ФОТО)

Слободен печат
Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Луѓето ги интересира што јадат, каде излегуваат, колку заработуваат, која песна ја пеат додека се...