• маркијан

За малку ќе го изгубевме Маркијан: Ребека во потресна исповед се присети на најтешката ноќ во животот

Пејачката и претседателка на здружението „Дајте ни крилја“ Ребека Јанковска – Ристески, на својот профил на Фејсбук објави емотивен статус со потресна исповед. Во емотивната исповед, Ребека откри со што се соочила пред 10 години, кога, како што наведува, ја имала најтешката ноќ во животот, во која за малку ќе го загубела синот Маркијан. Маркијан …

За малку ќе го изгубевме Маркијан: Ребека во потресна исповед се присети на најтешката ноќ во животот Read More »