Tag : лудост

Забава Магазин

Лудост или професионалност: Новинар известува за поплавите во вода до гуша (ВИДЕО)

Слободен печат
Пакистанскиот репортер се прослави „преку ноќ“ откако видео снимката од неговото известување стана популарна на социјалните мрежи. Новинарот на G-TV Азадар Хусеин се вклучил директно...
Забава Магазин

ОВАА ДЕВОЈКА Е СПРЕМНА НА СЕ поради малку популарност (ВИДЕО)

Слободен печат
Луѓето се подготвени да направат се за малку повеќе популарност. Жив доказ е и оваа девојка која проба да изеде жив октопод. Но, октоподот беше...