Tag : ларингит

Еспресо Здравје

Народен лек против кашлица, бронхит и ларингит

Слободен печат
Овој напиток може да ја излечи дури и најкомплицираната кашлица, која не успева да ја излечи современата медицина. 1. За подготовка на напитокот треба прво...